Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Słupca

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Akty normatywne i inne akty prawa

Urząd Gminy Słupca udostępnia do bezpłatnego wglądu i do pobrania w formie elektronicznej za pośrednictwem poniższych linków Dziennik Ustaw, Monitor Polski, dzienniki urzędowe ministrów kierujących działami administracji rządowej, dzienniki urzędowe urzędów centralnych oraz Wojewódzki Dziennik Urzędowy.

 

Dziennik Ustaw

Monitor Polski

Dzienniki urzędowe ministrów kierujących działami administracji rządowej

Dzienniki urzędowe urzędów centralnych

Dzienniki Urzędowe Województwa Wielkopolskiego

Zgodnie z Ustawą o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 roku informuje się, że treść zarządzeń Wójta Gminy Słupca, oświadczeń majątkowych oraz uchwał Rady Gminy Słupca jest publikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Słupca.

Zgodnie z art. 28a Ustawy o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych w przypadkach, o których mowa w przepisach art. 26 ust. 1, art. 27 ust. 3a oraz art. 28 ust. 3 ustawy, wydawanie wydruków aktów normatywnych i innych aktów prawnych ogłoszonych w dzienniku urzędowym jest odpłatne. Kierownik urzędu, w którym są udostępnione do powszechnego wglądu dzienniki urzędowe i zbiory aktów prawa miejscowego stanowionych przez gminę, ustala cenę arkusza wydruku aktu normatywnego lub innego aktu prawnego, tak aby wydruki były powszechnie dostępne, a cena pokrywała wyłącznie koszty tych wydruków.

Do pobrania:

Zarządzenie nr 82/2012 Wójta Gminy Słupca z dnia 8 października 2020 r. w sprawie ustalenia ceny za arkusz wydruku aktów normatywnych i niektórych innych aktów.


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
Zarzadzenie822012.pdf (PDF, 95.22Kb) 2020-09-18 12:24:37 308
Plik Nazwa Data dodania Pobrań

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Tomasz Gniewkowski

Data wytworzenia:
14 lis 2017

Osoba dodająca informacje

Tomasz Gniewkowski

Data publikacji:
14 lis 2017, godz. 11:56

Osoba aktualizująca informacje

Tomasz Gniewkowski

Data aktualizacji:
18 wrz 2020, godz. 12:24